Sledovat film Pohrdání online

Přehrajte si film Pohrdání HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 95 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online drama Pohrdání na ČT art!
  Trailer k filmu Pohrdání   Sledovat Pohrdání online
Žánr:
drama
Režie:
Jean-Luc Godard
Hrají a postavy:
Brigitte Bardotová (Camille Javalová), Michel Piccoli (Paul Javal), Jack Palance (Jeremy Prokosch), Giorgia Mollová (Francesca Vaniniová), Fritz Lang, Raoul Coutard (Kameraman)
Země:
Francie, Itálie
Rok výroby:
1963
Popis:
Francouzsko-italské psychologické drama Pohrdání významného režiséra "nové vlny" Jeana-Luca Godarda vzniklo podle stejnojmenné novely italského spisovatele Alberta Moravii v roce 1963. Je to snímek z filmařského prostředí. Jeho hrdinové jsou jednak smyšlení, jednak autentičtí - roli filmového režiséra, který natáčí film podle Homérovy Oddysey, vytvořil slavný německý režisér Fritz Lang. Tématem filmu je zánik milostného citu v mladém manželství nadaného spisovatele a scenáristy.
Hodnocení:
77 %
Sledujte na:
ČT art

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 95 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.