Sledovat film
Pohled z okna
online

Film Pohled z okna
  Trailer k filmu Pohled z okna Trailer
Přehrajte si film Pohled z okna HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 364 filmů a 146 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 199 Kč!

Informace o filmu

Architekt Christopher Reeve je upoután na invalidní vozík. Přesto se snaží objasnit osud zmizelé, pravděpodobně zavražděné ženy.
Úspěšný architekt Jason Kemp je po těžké autonehodě postižen ochrnutím většiny těla. Ze svého bytu začne z dlouhé chvíle oknem pozorovat sousedy v bytech odnaproti. Jeho pozornost upoutají zejména násilnický mladý sochař Julian Thorpe a jeho hezká, avšak alkoholická žena Irene. Po jedné zvlášť zuřivé noční manželské hádce však žena záhadně zmizí a Jason je přesvědčen, že v sousedově bytě došlo k vraždě.

Režie: Jeff Bleckner
Hrají a postavy: Christopher Reeve (Jason Kemp), Daryl Hannahová (Claudia Henderson), Robert Forster (detektiv Charlie Moore), Ruben Santiago-Hudson (Antonio Fredericks), Anne Twomeyová (Leila Jason's Ex-Wife), Ritchie Coster (Julian Thorpe)
Země: USA
Rok výroby: 1998
Hodnocení: 57 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Barrandov Krimi 10.8.2022 20:00
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Yкраїнська Yкраїнська