Film Pohlcen láskou

Sledovat film
Pohlcen láskou
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 128 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu

Zdánlivě světaznalý Eric přijíždí z Chicaga na řecký ostrov Patmos. Chce zde navázat na pátrání svého dávno zesnulého otce Phillipa a najít bájný pohár Jana Evangelisty. Hledat začíná poblíž archeologických výkopů postaršího profesora Tierneyho, ale využívá k tomu nejnovějšího vybavení. Brzy je schopen určit polohu vysněného nálezu, nicméně nepočítal s tím, že ono místo leží pod vyhlášenou tavernou široko daleko velice oblíbené Katariny, která si získá jeho srdce.

Žánr: Komedie
Režie: Udayan Prasad
Hrají a postavy: Matthew Modine (Eric), Richard Griffiths (Tierrney), Agni Scott (Katerina), Alki David (Spiros Kakogiannis), Hristos Valavanidis (major), Grigoris Pimenidis (Yorgos)
Scénář: Christina Concetta, Raman Singh
Země: Velká Británie, Řecko
Rok výroby: 2005
Hodnocení: 59 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko