Sledovat film Počítání mrtvých online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!
Film Počítání mrtvých
  Trailer k filmu Počítání mrtvých   Sledovat 1422 filmů a 125 stanic bez závazků
Žánr:
Komedie, Drama
Režie:
Martin Scorsese
Hrají a postavy:
Nicolas Cage (Frank Pierce), Patricia Arquetteová (Mary Burkeová), John Goodman (Larry), Ving Rhames (Marcus), Tom Sizemore (Tom Walls), Marc Anthony (Noel)
Scénář:
Paul Schrader
Země:
USA
Rok výroby:
1999
Popis:
Padlý anděl milosrdenství Nicolas Cage v pekle newyorských ulic.

Frank Pierce je na dně. Po pěti letech vyčerpávajících nočních služeb v sanitce záchranky se z něho stal alkoholik trpící těžkou depresí a halucinacemi - duchové desítek pacientů, které se mu nepodařilo zachránit, bloumají ulicemi Manhattanu s němou výčitkou nevyslovitelného utrpení...
Záblesk naděje vnese do Frankova vyprahlého světa tajemná dívka Mary Burkeová, jejíhož otce Frank vyrval z náručí smrti. Dříve než oba outsideři z okraje společnosti dojdou společného vykoupení, prožije Frank během tří dramatických nocí v ulicích New Yorku hotové peklo.
Hodnocení:
68 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko