Sledovat film Plíživý měsíc online

Přehrajte si film Plíživý měsíc online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 500 filmů a 82 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
  Sledovat Plíživý měsíc online
Žánr:
western
Režie:
Robert Mulligan
Hrají:
Gregory Peck (Sam Varner), Eva Marie Saintová (Sarah Carverová), Robert Forster (Nick Tana), Noland Clay (Boy), Russell Thorson (Ned), Frank Silvera (Major)
Země:
USA
Rok výroby:
1968
Popis:
Hlavní postavou filmu je Sam Varner, muž, který po dlouholeté službě odchází z armády. Vojáci právě dopravují skupinu indiánů do rezervace. Mezi nimi je i bílá žena Sarah Carverová se svým malým indiánským synem. Přemlouvá Sama, aby je vzal s sebou, a ten po dlouhém přemlouvání souhlasí. Cestou přespí trojice u muže, jehož najdou ráno mrtvého. Vrahem je nebezpečný zabiják, indán Salvaje (jinak též "Plíživý měsíc"), který křižuje krajem a zabíjí na potkání. Avšak Sam zjistí děsivou skutečnost, a to, že Sarah je Salvajova žena a on hledá svého syna. Mezi oběma muži se rozehrává souboj, který nemůže skončit jinak než smrtí jednoho z nich.
Hodnocení:
67 %
Sledujte na:
ČT2

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 82 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.