Sledovat film Plechový bubienok online

Přehrajte si film Plechový bubienok HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 98 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online drama, válečný Plechový bubienok na STV2!
  Sledovat Plechový bubienok online
Žánr:
drama, válečný
Režie:
Volker Schlöndorff
Hrají a postavy:
Mario Adorf (Alfred Matzerath), Angela Winklerová (Agnes Matzerathová), David Bennent (Oskar Matzerath), Katharina Thalbachová (Maria Matzerathová), Daniel Olbrychski (Jan Bronski), Tina Engelová (Anna Koljaiczeková)
Země:
Německo, Francie, Polsko, Jugoslávie
Rok výroby:
1979
Popis:
Děj se odehrává v letech 1899 - 1945 a sleduje osudy postav na pozadí proměn města Gdaňska, sleduje také Oskarův příběh. Oskar má podle Schlöndorfa dvě typické vlastnosti své doby: odmítání a protest. Brání se účasti ve světě dospělých tak důsledně, že odmítne vyrůst. Protestuje tak hlasitě, že jeho hlas rozbíjí sklo. Jedním z mnoha problémů realizace bylo obsazení hlavní role. Po dohodě s autorem bylo rozhodnuto, že Oskar musí být chlapec, nikoli lilipután. Šťastná volba padla na Davida Benneta.
Hodnocení:
76 %
Sledujte na:
STV2 STV2 Archív a všechna videa pořadů televize STV2 online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 98 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski