Sledovat film Platoon online

Přehrajte si film Platoon online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 95 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online akční, drama, válečný Platoon na ARD!
  Trailer k filmu Platoon   Sledovat Platoon online
Žánr:
akční, drama, válečný
Režie:
Oliver Stone
Hrají a postavy:
Keith David (král), Forest Whitaker (Big Harold), Francesco Quinn (Rhah), Kevin Dillon (Bunny), John C. McGinley (seržant O'Neill), Reggie Johnson (Junior)
Země:
Velká Británie, USA
Rok výroby:
1986
Popis:
Slavné válečné drama nás zavádí do vietnamské džungle.

Vietnam 1967. Mladý, nezkušený student Chris Taylor je přidělen k třicetičlenné pěchotní jednotce Platoon. Úkol zní: Nalézt a zničit. Psychické a fyzické nasazení je pro mladé vojáky nesnesitelné. Mnozí se ocitají na pokraji šílenství. Při jednom z útoků na vesnici se z mladíků stávají šelmy. Jako v opilosti zabíjejí mrzáky, ženy a děti. Barnes vyslýchá rolníka. Nevěří, že zbraně ukryté v rýži, nejsou určeny pro vietnamské vojáky. Barnes zastřelí rolníkovu ženu a vyhrožuje smrtí i jeho malé dceři. Vše viděl Elias a přísahá Barnesovi, že se postará, aby byl postaven před soud. Krátce poté je Elias při útoku zabit. Pouze Chris ví, kdo to udělal.
Hodnocení:
81 %
Sledujte na:
ARD

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 95 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.