Sledovat film Platba předem online

Přehrajte si film Platba předem online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 500 filmů a 91 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
  Sledovat Platba předem online
Žánr:
drama, komedie, romantický
Režie:
Viktor Titov
Hrají:
Mikhail Boyarsky (Mikhail Raspyatov, an actor), Larisa Luppian (Polina Raspyatova, an actress), Natalya Danilova (Olimpiada Andreyevna, a multimillionaire), Kseniya Rappoportová (Natusya, a beginning actress)
Země:
Rusko
Rok výroby:
2001
Popis:
Populární herec Mikhail Raspyatov se dostal do potíží: tři ženy, které nechtěl, aby se někdy společně sešly, se nakonec seznámí. Nyní je na něm, aby si vybral mezi loajální a laskavou manželkou, mladou a atraktivní milenkou nebo bohatou producentkou. Přijme manželka od svého muže 100 000 dolarů jako odstupné, aby ji mohl opustit? Vezme si Mikhail milion dolarů za to, že stráví rok se ženou, která ho miluje? Vyhraje mladá a atraktivní dívka boj s pomocí své svůdné krásy?
Sledujte na:
Filmbox Plus

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 91 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.