Film Plán hry

Sledovat film
Plán hry
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 128 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu

Komedie s The Rockem o hvězdě amerického fotbalu, který si užívá slávy a života . . . dokud mu malá holčička neřekne "Aho, tati." V amerických kinech vydělal film 90 milionů dolarů. Joe Kingman žil úplně normální život hvězdného hráče amerického fotbalu - ženy šílí po jeho vypracovaném těle, užívá si obrovské peníze i celosvětovou slávu a má skvělý plán - vyhrát šampionát. Prostě život, jak má být. V zástupu Joeových obdivovatelek se objeví i sedmiletá dívenka Peyton, která mu převrátí jeho až doteď "poklidný" život fotbalové star narouby. Zaklepe mu na dveře a místo žádosti o autogram ze sebe vysype prosté: "Ahoj tati".

Žánr: Komedie, Rodinný
Režie: Andy Fickman
Hrají a postavy: Dwayne Johnson (Joe Kingman), Madison Pettisová (Peyton Kellyová), Kyra Sedgwicková (Stella Pecková), Roselyn Sanchezová (Monique Vasquezová), Morris Chestnut (Travis Sanders), Hayes MacArthur (Kyle Cooper)
Scénář: Nichole Millard, Kathryn Price, Audrey Wellsová
Země: USA
Rok výroby: 2007
Hodnocení: 63 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko