Sledovat film Pláč sovy online

Přehrajte si film Pláč sovy HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 99 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online drama Pláč sovy na JOJ Cinema!
  Trailer k filmu Pláč sovy   Sledovat Pláč sovy online
Žánr:
drama
Režie:
Jamie Thraves
Hrají a postavy:
Paddy Considine (Robert Forrester), Julia Stilesová (Jenny), Karl Pruner (pan Jaffe), Phillip MacKenzie (Lavigne Client), Gord Rand (Jack Neilson), James Gilbert (Greg Wyncoop)
Země:
Velká Británie, Německo, Francie, Kanada
Rok výroby:
2009
Popis:
Ztrápený Robert Forrester odchází z velkoměsta aod své ex- manželky do malého městečka, aby našel klid a rovnováhu. Je však vtažen do vztahu s mladou ženou Jenny Thierolfovou, kterou každý večer sleduje okny jejího domu, ačkoliv nezná její jméno. Jedné noci Jenny vyjde z domu a uvidí ho. Nezavolá policii , ale pozve ho dál. Karta se obrací a Jenny začíná sledovat Roberta. Když její přítel zmizí, on je okamžitým podezřelým, dokud se hra žárlivosti a zrady nestane smrtící.
Hodnocení:
59 %
Sledujte na:
JOJ Cinema JOJ Cinema Archív a všechna videa pořadů televize JOJ Cinema online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 99 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski