Sledovat film Pistolnice Jane online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Pistolnice Jane
  Trailer k filmu Pistolnice Jane   Sledovat 1548 filmů a 125 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Akční, Drama, Western
Režie:
Gavin O'Connor
Hrají a postavy:
Natalie Portmanová (Jane Hammond), Joel Edgerton (Dan Frost), Ewan McGregor (Colin McCann), Noah Emmerich (Bill Hammond), Boyd Holbrook (Vic), Rodrigo Santoro (Fitchum)
Scénář:
Anthony Tambakis, Brian Duffield, Joel Edgerton
Země:
USA
Rok výroby:
2015
Popis:
Mladá a krásná Jane je manželkou toho nejhoršího zloducha ve městě. Když se jednoho dne její manžel Bill obrátí proti vlastnímu gangu a vrátí se domů težce postřelen, Jane ví, že je čas oprášit svou zbraň. Obrátí se na svého bývalého milence Dana Frosta, aby jí pomohl ochránit farmu před pomstou Billova bývalého gangu. Zatímco Jane a Dan chytají padouchy do důmyslných pastí, staré city se začnou probouzet.
Hodnocení:
60 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko