Sledovat film Pisane na wietrze online

Přehrajte si film Pisane na wietrze HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 96 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online drama Pisane na wietrze na TVP1!
  Trailer k filmu Pisane na wietrze   Sledovat Pisane na wietrze online
Žánr:
drama
Režie:
Douglas Sirk
Hrají a postavy:
Rock Hudson (Mitch Wayne), Lauren Bacallová (Lucy Moore Hadleyová), Robert Stack (Kyle Hadley), Dorothy Maloneová (Marylee Hadleyová), Robert Keith (Jasper Hadley), Grant Williams (Biff Miley)
Země:
USA
Rok výroby:
1956
Popis:
Renomovaný režisér Douglas Sirk natočil portrét bohatého muže, kterému nedostatek morálky přinesl úpadek a nakonec i smrt. Robert Stack se představí v hlavní roli jako Kyle Hadley, požitkářský syn texaského magnáta Roberta Keitha, jehož dynastie se začíná hroutit. Ve vedlejších rolích uvidíme hvězdy jako Lauren Bacall v roli Stackovy nešťastné ženy a Rocka Hudsona jako jeho nejlepšího přítele. Dorothy Malone získala za roli Kyleovy nymfomanské sestry Oscara za nejlepší ženský výkon ve vedlejší roli.
Hodnocení:
75 %
Sledujte na:
TVP1 TVP1 Archív a všechna videa pořadů televize TVP1 online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 96 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.