Film Pirát silnic

Sledovat film
Pirát silnic
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 135 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Osud má vepsán do tváře.
Andy Samberg jako Rod Kimble, kaskadér s falešným knírkem a velkým snem, v této fantastické komedii tak nepředvídatelné, že nebudete věřit, co přijde dál! Rod nikdy nedopadl, aniž by si nenamlátil. Jeho rodina a přátelé si myslí, že si stále jen dělá legraci. A ke všemu jeho nevlastní otec Frank ho používá jako svůj boxovací pytel. Ale pár drobných problémů mu nemůže zabránit v největším kaskadérském kousku jeho života.

Žánr: Komedie
Režie: Akiva Schaffer
Hrají a postavy: Andy Samberg (Rod Kimble), Jorma Taccone (Kevin Powell), Bill Hader (Dave), Danny R. McBride (Rico), Isla Fisherová (Denise), Sissy Spaceková (Marie Powellová)
Scénář: Pam Bradyová
Země: USA
Rok výroby: 2007
Hodnocení: 66 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko