Sledovat film Pipi na útěku online

Přehrajte si film Pipi na útěku HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 98 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online rodinný Pipi na útěku na Filmbox!
  Trailer k filmu Pipi na útěku   Sledovat Pipi na útěku online
Žánr:
rodinný
Režie:
Olle Hellbom
Hrají a postavy:
Inger Nilssonová (Pippi Langstrump), Maria Perssonová (Annika), Pär Sundberg (Tommy), Hans Alfredson (Konrad), Benno Sterzenbach (policista), Öllegard Welltonová (Annika's matka)
Země:
Německo, Švédsko
Rok výroby:
1970
Popis:
Filmy o Pippi těží hlavně z přirozeného a mimořádně spontánního projevu představitelky hlavní role. Diváky okamžitě zaujalo nemožné děvčátko se zrzavými vlasy, které jednoho dne přijede na tečkovaném koni do švédského městečka a nastěhuje se do vily Vilekuly. Tam žije nejen se svým koněm, ale i s opičkou - panem Nilsonem. Brzy se skamarádí s Tomem a Anničkou a společně prožívají několik brodružství. Jejich kousky trpí především slečna Rosenblomová, která by Pippi najraději dala do dětského domova.
Hodnocení:
68 %
Sledujte na:
Filmbox Filmbox Archív a všechna videa pořadů televize Filmbox online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 98 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski