Sledovat film Píp! online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Píp!
  Sledovat 1548 filmů a 125 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Drama, Fantasy, Science Fiction
Režie:
Rita Horst
Hrají a postavy:
Ties Dekker (děda Bor), Diederik Ebbinge (zachránce), Kenadie Jourdin (Viegeltje), Hans Somers (reportér), Huub Stapel (Warre), Pieter Tiddens (lovec)
Scénář:
Mieke de Jong
Země:
Belgie, Nizozemí
Rok výroby:
2010
Popis:
Pozoruhodný příběh Birdie - malé dívky, která se narodila s křídly místo rukou.

Viegeltje vypadá jako dívka, ale místo paží má křídla. Pozorovatel ptáků Warre ji nachází pod chrastím a vezme ji domů. Warre a jeho žena Tine se rozhodnou si Viegeltji nechat a vychovat ji jako normální dívku. Tou však Viegeltje není a odlétá. Chce letět s ostatními ptáky na jih. Cesta to bude dlouhá a dobrodružná.
Hodnocení:
62 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko