Sledovat film Pink Floyd: The Wall online

Přehrajte si film Pink Floyd: The Wall HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 95 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online animovaný, drama, fantasy, hudba & umění, muzikály Pink Floyd: The Wall na ČT art!
  Trailer k filmu Pink Floyd: The Wall   Sledovat Pink Floyd: The Wall online
Žánr:
animovaný, drama, fantasy, hudba & umění, muzikály
Režie:
Alan Parker
Hrají a postavy:
Bob Geldof (Pink), Christine Hargreavesová (Pinkova matka), James Laurenson (J.A. Pinkerton), Eleanor Davidová (Pinkova manželka), Kevin McKeon (mladý Pink), Bob Hoskins (Rock and Roll manager)
Země:
Velká Británie
Rok výroby:
1982
Popis:
Je zamčený v pokoji jakéhosi losangelského hotelu a hlavou mu táhnou klíčové okamžiky jeho života. Rocková hvězda Pink, na jehož koncert se už možná kdesi venku scházejí tisíce fanoušků. Sedí tu a utápí se v děsivých představách a vizích. Scény represí a lidské agresivity se střídají s frustrujícími vzpomínkami na dětství bez otce, zato s přehnaně ochranitelskou matkou, na školu, pokoušející se všechny semlít do jedné beztvaré, nemyslící masy, na ženu, která jej zradila. Sedí tu, obehnán pomyslnou ochrannou zdí, kterou si kolem sebe kdysi vybudoval, a neví jak dál.
Hodnocení:
81 %
Sledujte na:
ČT art ČT art Archív a všechna videa pořadů televize ČT art online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 95 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.