Sledovat film Piłkarski poker online

Přehrajte si film Piłkarski poker online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1092 filmů a 103 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online akční, drama, komedie Piłkarski poker na !
  Sledovat Piłkarski poker online
Žánr:
akční, drama, komedie
Režie:
Janusz Zaorski
Hrají a postavy:
Janusz Gajos (rozhodčí Jan Laguna), Malgorzata Pieczynskaová (Irena 'Bribe'), Marian Opania (Bolo), Mariusz Dmochowski ('Powisle' předseda Kmita), Jan Englert ('Czarni' předseda), Edward Linde Lubaszenko (starý Grom)
Země:
Polsko
Rok výroby:
1989
Popis:
Ve varšavském hotelu Victoria se ubytují fotbalisté klubu Černí ze slezského města Zabrze, kteří přijeli do hlavního města odehrát ligový zápas s klubem Powiśle Varšava. Předseda klubu Černí se snaží získat pro své mužstvo mladého juniora varšavského soupeře, Olka Groma. Během jednání o přestupu v zaparkovaném autě je přistihne předseda klubu Powiśle Kmita. Přeplatí nabídku soupeře a chlapce si tak udrží ve svém mužstvu. Kmita má ovšem jiný problém: někam se totiž poděl rozhodčí, který má pískat utkání; za organizační zajištění zápasu odpovídají domácí. Situaci zachraňuje Bolo, bývalý fotbalista, který je v klubu zaměstnán jako topič a současně "děvečka pro všechno". V jeho kotelně právě střízliví sudí Laguna.
Hodnocení:
70 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski