Film Pikola a Saxofon

Sledovat film
Pikola a Saxofon
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu

Skupina hudebních nástrojů, která obývá kouzelnou planetu, má velký sen - vytvořit symfonický orchestr. Jednoho dne však záhadně zmizí některé instrumenty i noty. Unesl je ďábelský doktor Marteu, aby s nimi mohl stvořit dokonalý hudební nástroj. Pikola a saxofon se proto vydávají zachránit své přátele!

Žánr: Animovaný, Rodinný
Režie: Eric Gutierrez, Andre Clavel
Hrají a postavy: Jean-Baptiste Maunier (Saxo (hlas)), Eugene Christo-Foroux (Piccolo (hlas)), Anais (Do (hlas)), Camille Donda (Caisse Claire (hlas)), Michel Elias (Dr. Marteau (hlas)), Patrick Préjean (Grand-pere Basson / Baryton (hlas))
Scénář: Isabelle De Catalogne, André Popp, Juliette Sales
Země: Francie
Rok výroby: 2006
Hodnocení: 45 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko