Sledovat film Pikola a Saxofon online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 121 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Pikola a Saxofon
  Trailer k filmu Pikola a Saxofon   Sledovat 1536 filmů a 121 stanic bez závazků
Žánr:
Animovaný, Rodinný
Režie:
Eric Gutierrez, Andre Clavel
Hrají a postavy:
Jean-Baptiste Maunier (Saxo (hlas)), Eugene Christo-Foroux (Piccolo (hlas)), Anais (Do (hlas)), Camille Donda (Caisse Claire (hlas)), Michel Elias (Dr. Marteau (hlas)), Patrick Préjean (Grand-pere Basson / Baryton (hlas))
Země:
Francie
Rok výroby:
2006
Popis:
Skupina hudebních nástrojů, která obývá kouzelnou planetu, má velký sen - vytvořit symfonický orchestr. Jednoho dne však záhadně zmizí některé instrumenty i noty. Unesl je ďábelský doktor Marteu, aby s nimi mohl stvořit dokonalý hudební nástroj. Pikola a saxofon se proto vydávají zachránit své přátele!
Hodnocení:
45 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 121 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski