Sledovat film Pieseň o sivom holubovi online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 116 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Pieseň o sivom holubovi
  Sledovat 1313 filmů a 116 stanic bez závazků
Žánr:
Drama
Režie:
Stanislav Barabáš
Hrají a postavy:
Radoslav Bartoník, Vladimir Brecka (Martin Husár), Ján Bzdúch (Andriusa), Karla Chadimová (Trojanova láska Nataša), Ladislav Chudík (Milan's father), Vladimír Durdík (Rudko's father)
Země:
Československo
Rok výroby:
1961
Popis:
Příběh filmu se odehrává ve slovenských horách v době slovenského národního povstání. Prostřednictvím dětských hrdinů vypovídá o hrůzách a nesmyslnosti války. Film konfrontuje dětství s ničivou sílou války, která hluboce zasáhne do života dětí, mění jejich sny a touhy a vytrhává je z bezstarostné hravosti.
Hodnocení:
70 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 116 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski