Sledovat film
Pete a Tillie
online

Film Pete a Tillie
  Trailer  k filmu Pete a Tillie
Přehrajte si film Pete a Tillie HD online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 300 filmů a 153 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu

Líbánky skončily, budeme se brát!
Tillie a Peta seznámí na jednom večírku Gertruda. Pete má pověst poněkud hrubého vtipálka, jemuž neodolá žádná žena. Jeho jedovatý jazyk ho většinou nepřivádí do problémů, ale kupodivu mu získává body. Tillie proti němu působí staropanensky, ale její plachost je spíš hraná. Po několika oťukávacích večerech plných ostrých dialogů se mezi Petem a Tillie rodí hluboký vztah, nebo se alespoň zdá. V Petovi totiž dál dřímá sukničkář a Tillie je příliš nad věcí, než aby svého muže toužila zkrotit. Tragédie na sebe nedá dlouho čekat.

Originální název:

Pete 'n' Tillie

Režie: Martin Ritt
Hrají a postavy: Walter Matthau (Pete Seltzer), Carol Burnettová (Tillie Schlaineová), Geraldine Pageová (Gertrude), Barry Nelson (Burt), Rene Auberjonois (Jimmy Twitchell), Lee Montgomery (Robbie)
Země: USA
Rok výroby: 1972
Hodnocení: 62 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi ČT2 23.9.2023 14:05
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina