Sledovat film Pět nejlepších online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 117 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Pět nejlepších
  Trailer k filmu Pět nejlepších   Sledovat 1297 filmů a 117 stanic bez závazků
Žánr:
Komedie, Romantický
Režie:
Chris Rock
Hrají a postavy:
Chris Rock (Andre Allen), Rosario Dawsonová (Chelsea Brownová), J.B. Smoove (Silk), Gabrielle Unionová (Erica Longová), Romany Malco (Benny Barnes), Hayley Marie Normanová (Tammy)
Země:
USA
Rok výroby:
2014
Popis:
Komedie šlape v rytmu jeho stand-up vystoupení a nabízí i něco navíc: mísí jeho hvězdné komické úlety s neodolatelnou romantikou. Film sleduje život newyorského komika André Allena, ze kterého se postupně stává filmová hvězda, ale nečekané setkání s novinářkou ho donutí znovu se vydat na dráhu stand-up komedie, kterou už považoval za minulost.
Hodnocení:
63 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 117 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski