Sledovat film Pes za všechny peníze online

Přehrajte si film Pes za všechny peníze HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 98 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online komedie, rodinný Pes za všechny peníze na Filmbox!
  Trailer k filmu Pes za všechny peníze   Sledovat Pes za všechny peníze online
Žánr:
komedie, rodinný
Režie:
David Devine
Hrají a postavy:
Dean Cain (Theodore Maxwell), Laurie Holdenová (Marge Maggsová), Jennifer Tillyová (Dolores Penningtonová), Tim Curry (Caspar Pennington), Jon Lovitz (Bailey (hlas)), Max Baker (Don Donald)
Země:
Kanada
Rok výroby:
2005
Popis:
Staré dámy někdy dělají bláznivé věci. Jedna taková odkázala téměř všechen majetek svému psovi. Tím z něj udělala milionáře a zároveň šíleně naštvala svého synovce, který už se těšil, jak shrábne dědictví sám pro sebe. Spolu se svou manželkou se snaží vykoumat, jak by psa o majetek připravili. V hlavě se jim zrodí ďábelský plán - psa unesou a budou za něj chtít výkupné. Tak by se dostali ke všem těm milionům, které jim nedají spát. Jenže netuší, s kým mají tu čest. Bailey je totiž jeden z nejchytřejších psů na světě a navíc má na pomoc ty nejlepší kamarády.
Hodnocení:
40 %
Sledujte na:
Filmbox Filmbox Archív a všechna videa pořadů televize Filmbox online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 98 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski