Film Perfektní skóre

Sledovat film
Perfektní skóre
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 130 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Scarlett Johansson, Erika Christensen, Chris Evans a hvězda NBA Darius Miles v povedené komedii o šesti studentech, kteří se pokouší dostat do testovacího centra, kde chtějí ukrást správné výsledky pro své testy. Spolužáci jsou každý jiný, ale všichni mají stejný cíl - zabránit tomu, aby jeden test nespravedlivě ovlivnit jejich další život. Společně plánují loupež, která může změnit jejich budoucnost. Ale když jsou už blízko, zjišťují to, co nikdy nepředpokládali. Správné odpovědi nacházejí... každý sám v sobě.

Žánr: Komedie, Krimi, Akční
Režie: Brian Robbins
Hrají a postavy: Erika Christensenová (Anna Rossová), Chris Evans (Kyle), Bryan Greenberg (Matty Matthews), Scarlett Johanssonová (Francesca Curtisová), Darius Miles (Desmond Rhodes), Leonardo Nam (Roy)
Scénář: Marc Hyman, Jon Zack, Mark Schwahn
Země: USA, Německo
Rok výroby: 2004
Hodnocení: 57 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko