Film Perfektní prázdniny

Sledovat film
Perfektní prázdniny
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 130 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Jsou letní prázdniny a desetiletá Ema je zpátky na babiččině farmě se svými milovanými zvířaty. Tohle léto je ale všechno jinak. Pan Klipperbusch náhle zemřel a jeho synovec Albert se chce zbavit jeho kobyly Mississippi a na zděděném pozemku plánuje postavit supermarket. Emina babička Mississippi od Alberta koupila, ovšem ten chce najednou koně za každou cenu zpátky. Podle závěti pana Klipperbusche totiž může pozemek zdědit pouze za podmínky, že se bude o Mississippi dobře starat. Emma se rozhodne překazit jeho záměry a zachránit před bezohledným byznysmenem Mississippi i místní obchůdky.

Žánr: Dobrodružný, Komedie, Rodinný
Režie: Detlev Buck
Hrají a postavy: Zoë Mannhardtová (Emma), Katharina Thalbachová (Dolly), Karl-Alexander Seidel (Leo, přítel od Emmy), Konstantin Kaucher (Max), Christoph Maria Herbst (Albert Gansmann), Hans Löw (doktor Knapps)
Scénář: Maggie Perenová, Stefan Schaller
Země: Německo
Rok výroby: 2007
Hodnocení: 64 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko