Sledovat film Penny se bojí online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Penny se bojí
  Trailer k filmu Penny se bojí   Sledovat 1543 filmů a 125 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Horor, Mysteriózní, Thriller
Režie:
Richard Brandes
Hrají a postavy:
Rachel Minerová (Penny Deerborn), Mimi Rogersová (Orianna Volkes), Chad Todhunter (Alvin), Mickey Jones (Eddie), Liz Daviesová (stopař), Michael Berryman (obsluha čerpací stanice)
Scénář:
Richard Brandes, Diane Doniol-Valcroze, Arthur Flam
Země:
USA
Rok výroby:
2006
Popis:
Rachel Miner a její psycholožka Mimi Rogers se v rámci terapie vydaly na výlet. Ale místo aby se vyléčila, objevila se nová noční můra...

Mladá Penny se vydává se svojí psycholožkou Oriannou na výlet autem v rámci terapie, kterou absolvuje Penny po těžké autohavárii, kde utrpěla šok a následně vážnou fobii z automobilů. Noční cestou po neobývaných lesech se však znenadání zjeví záhadný stopař, kterého odvezou na odlehlé místo hluboko v lesech. A tím se začne Pennina nová noční můra.
Hodnocení:
50 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko