Sledovat film Penelope online

Přehrajte si film Penelope online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1053 filmů a 103 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online drama, komedie, mysteriózní Penelope na !
  Trailer k filmu Penelope   Sledovat Penelope online
Žánr:
drama, komedie, mysteriózní
Režie:
Stephen Chow, Mark Palansky
Hrají a postavy:
Richard E. Grant (Franklin Wilhern), Stephen Chow (Ti), Catherine O'Haraová (Jessica Wilhernová), Nick Prideaux (Penelopův geniální dědeček), Michael Feast, Min Hun Fung (P. E. Teacher)
Země:
Velká Británie, USA
Rok výroby:
2006
Popis:
Pohádka jako žádná jiná. Schovávala se celý život... je čas ukázat světu, kdo doopravdy je.

Penelope je kouzelná pohádka o lásce a sebepoznání. Penelope Wilhernová, dcera bohatých a vlivných rodičů, trpí pečlivě utajovanou rodinnou kletbou, která jí přičarovala prasečí rypáček. Stále má ale ještě nějakou naději. Kletba bude zlomena, až si ji vezme někdo, kdo bude mít stejně jako ona modrou krev. Ukryta v rodinném sídle čeká až jí rodiče najdou vhodného ženicha. Každý vhodný nápadník je Penelope a jejím velkým věnem nadšen, ale jen do okamžiku, než spatří její obličej. Bulvární novinář Lemon, který o kletbě ví a léta se snaží získat fotografii tajemné dívky, najme hazardního hráče Maxe, aby se v přestrojení ucházel o její ruku a při tom ji vyfotil. Maxe Penelope přitahuje, nechce ji ranit, a proto ji opouští. Zklamána touto poslední zradou a odhodlána žít samostatný život, Penelope uteče od rodiny a jde do světa hledat štěstí. Poprvé v životě pozná Penelope jaké to je být někým odlišným a co znamená skutečná láska.
Hodnocení:
68 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski