Sledovat film Pełny magazynek online

Přehrajte si film Pełny magazynek HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 98 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online akční, drama, válečný Pełny magazynek na TVP1!
  Trailer k filmu Pełny magazynek   Sledovat Pełny magazynek online
Žánr:
akční, drama, válečný
Režie:
Stanley Kubrick
Hrají a postavy:
Matthew Modine (Pvt. J.T. 'Joker' Davis), Adam Baldwin (zvířecí matka), Vincent D'Onofrio (Pvt. Leonard 'Gomer Pyle' Lawrence), R. Lee Ermey (Gny. Sgt. Hartman), Dorian Harewood (Eightball), Kevyn Major Howard (Rafterman)
Země:
Velká Británie, USA
Rok výroby:
1987
Popis:
Kubrickova brilantní sága o vietnamské válce a dehumanizujícím procesu, který mění lidi na cvičené zabijáky.

Full Metal Jacket" označuje mimo jiné typ speciálního náboje s celokovovým pláštěm. Kubrickovo mistrovské válečné drama je adaptací románu Gustava Hasforda. První část filmu líčí nelidský výcvikový program nováčků u americké pěchoty v Jižní Karolíně (zfanatizovaného velitele hraje skutečný vojenský instruktor). Ve druhé části se vyprávění přesouvá do vietnamské "apokalypsy" (vietnamské exteriéry se ovšem natáčely v okolí vysloužilé plynárny u Londýna... S ocelově chladným odstupem natočený snímek se opět věnuje černohumorně ironickému líčení života, degradovaného na monstrózně zmechanizované rituály.
Hodnocení:
83 %
Sledujte na:
TVP1 TVP1 Archív a všechna videa pořadů televize TVP1 online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 98 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski