Film
Pelíšky

Film Pelíšky
  Trailer  k filmu Pelíšky
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 152 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu

Hvězdně obsazená filmová komedie o dětech a jejich rodičích, odehrávající se na sklonku šedesátých let.
A je tu zpět jedna z nejúspěšnějších českých filmových komedií od renomovaných tvůrců - režiséra J. Hřebejka a scenáristy P. Jarchovského s řadou skvělých herců. Vraťme se tedy s oblíbenými postavami k rodinným rituálům, láskám a trapasům odehrávajícím se na sklonku šedesátých let minulého století v jedné pražské čtvrti. Jemná poetika a humorná nadsázka jsou charakteristické pro vyprávění životních osudů tří generací mužů a žen ve zvláštním období našich dějin v roce 1968…

Žánr: Komedie, Drama
Režie: Jan Hřebejk
Hrají a postavy: Michael Beran (Michal), Miroslav Donutil (Šebek), Simona Stašová (Šebková), Sylva Koblížková (Uzlinka), Kristýna Nováková (Jindřiška), Jiří Kodet (Kraus)
Scénář: Petr Jarchovský
Rok výroby: 1999
Hodnocení: 85 %
Vysíláno na: ČT1
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Українська Українська