Sledovat film Pekelná kuchyně online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Pekelná kuchyně
  Sledovat 1542 filmů a 125 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Akční, Drama, Krimi
Režie:
Andrea Berloff
Hrají a postavy:
Melissa McCarthyová (Kathy), Elisabeth Mossová (Claire Walsh), Domhnall Gleeson (Gabriel O'Malley), Tiffany Haddishová (Ruby O'Carroll), Jeremy Bobb (Rob Walsh), James Badge Dale (Kevin O'Carroll)
Scénář:
Andrea Berloff, Ollie Masters
Země:
USA
Rok výroby:
2019
Popis:
Když jejichž gangsterské manžele pošle FBI v roce 1978 do vězení, rozhodnou se tři newyorské hospodyňky vzít záležitosti irské mafie do vlastních rukou. Brzy se tak stanou nejvlivnějšími gangsterkami ve čtvrti Hell's Kitchen.
Hodnocení:
56 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko