Sledovat film Pat Garrett & Billy the Kid online

Přehrajte si film Pat Garrett & Billy the Kid online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1460 filmů a 122 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Pat Garrett & Billy the Kid
  Trailer k filmu Pat Garrett & Billy the Kid   Sledovat Pat Garrett & Billy the Kid online
Žánr:
Historický, Western
Režie:
Sam Peckinpah
Hrají a postavy:
James Coburn (Pat Garrett), Kris Kristofferson (Billy The Kid), Richard Jaeckel (šerif Kip McKinney), Katy Juradová (paní Bakerová), Chill Wills (Lemuel), Barry Sullivan (Chisum)
Země:
USA
Rok výroby:
1973
Popis:
Po letech se znovu setkávají dva legendární pistolníci. Pojí je dávné přátelství, jenže teď stojí každý na opačné straně zákona...

Tahle země stárne a já chci zestárnout s ní, říká Pat Garrett bývalému kumpánovi a záhy nato soupeři z protější strany zákona Billymu Kidovi. Zdůvodňuje tak rozhodnutí, jež mu dopomohlo k šerifské hvězdě a zároveň ho přinutilo k nenáviděné misi - dopadnout Kida a předat jej spravedlnosti. Další z Peckinpahových snímků, drasticky prostříhaných studiem bez režisérovy možnosti zasáhnout, se vrací k modelu dvou přátel, kteří jsou z vlastní či cizí vůle donuceni namířit kolty proti sobě. Stejně jako v Divoké bandě však i v dalším z melancholických westernů krvavého Sama přátelství trvá až do smrti jednoho z jeho aktérů. Násilné přerušení života je věc naprosto bezvýznamná, peckinpahovští hrdinové smrt se stejnou lehkostí rozsívají i přijímají.
Hodnocení:
73 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 122 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovenská republika Slovenská republika   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko