Sledovat film Pasti, pasti, pastičky online

Přehrajte si film Pasti, pasti, pastičky HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 96 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online drama, komedie Pasti, pasti, pastičky na Prima!
  Trailer k filmu Pasti, pasti, pastičky   Sledovat Pasti, pasti, pastičky online
Žánr:
drama, komedie
Režie:
Věra Chytilová
Hrají a postavy:
Tomáš Hanák (Petr), Miroslav Donutil (Josef Dohnal), Zuzana Stivínová (Lenka), Kateřina Hajná (Ingrid), Eva Holubová (Novinářka Anna), Daniela Třebická (Vlasta Dohnalová)
Země:
Česká republika
Rok výroby:
1998
Popis:
Feministicko-pesimistická černá komedie o tom, jaké pasti na nás číhají.

Jedna žena, dva muži. Zda se, že jde o banální příběh. Mladéženě dojde autě benzín a tak stopuje, aby se dostala k nejbližší stanci. Zastaví jí dva muži ve sportovním voze, dezou jí do lesa a znásilní ji. Potud událost, o které často čteme v novinách. Tentokrát se však situace kmplikuje. Mlada žna je totž vetrinářkaa neváhá svou profesi využít. A tak,ne pouze jako akt pomsty, ale v zajmu bezpečnosti světa a budoucího pokolení, oba muže vykastruje. Postižení muži se však na to dívají jinak. Připravení o své mužství, cití se hluboce ponižení a zpustošení, obzvlaště proto, že jsou nucení v zájmu své kariery vše utajit.
Hodnocení:
64 %
Sledujte na:
Prima Prima Archív a všechna videa pořadů televize Prima online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 96 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.