Sledovat film Past na ženicha online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 117 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Past na ženicha
  Trailer k filmu Past na ženicha   Sledovat 1286 filmů a 117 stanic bez závazků
Žánr:
Drama, Komedie, Romantický
Režie:
Timothy Busfield
Hrají a postavy:
Sarah Chalkeová (Clarissa Alpert), Judy Greerová (Joanne 'Gravy' Hardgrave), Philip Winchester (Aaron Mason), Marla Sokoloffová (Jennifer Ellenbach), Noureen DeWulfová (Polo), Paul Leyden (Simon Taylor)
Země:
USA
Rok výroby:
2009
Popis:
Půvabná a sexy Clarissa randí s každým v Hollywoodu, ale když se blíží její narozeniny, propadne panice z toho, že ještě není vdaná. Rozhlédne se kolem a její volba padne na Aarona Masona, který je mladý, pohledný, bohatý a hlavně svobodný. Právě přijel do Hollywoodu dělat kariéru a Clarissa ještě netuší, jak rafinovanou zápletku dokáže tenhle začínající scénárista vymyslet!
Hodnocení:
59 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 117 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski