Sledovat film Past na rodiče online

Přehrajte si film Past na rodiče HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 96 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online komedie, rodinný, romantický Past na rodiče na Nova!
  Trailer k filmu Past na rodiče   Sledovat Past na rodiče online
Žánr:
komedie, rodinný, romantický
Režie:
Nancy Meyers
Hrají a postavy:
Lindsay Lohanová (Hallie Parkerová), Dennis Quaid (Nicholas Parker), Natasha Richardsonová (Elizabeth Jamesová), Elaine Hendrixová (Meredith Blakeová), Lisa Ann Walterová (Chessy), Simon Kunz (Martin)
Země:
USA
Rok výroby:
1998
Popis:
Rodinná komedie o setsrách, které se rozhodly vzít osud rozvedených rodičů do vlastních rukou.

Identická dvojčata Hallie a Annie byla po narození rozdělena kvůli rozvodu rodičů. Po několika letech se dívky náhodou setkávají v prázdninovém táboře v Maine. Nejprve jsou šokovány svou podobou, a brzy jim dojde, že jsou sestry, což jim rodiče zatajili. Annie vyrůstala v Anglii, v Londýně s matkou Elizabeth, Hallie žije s otcem Nickem v Kalifornii v Napa Valley. Dosud dívky žily s rodiči samy, Annie nikdy neměla otce a Hallie matku. Společně se tedy rozhodnou dát rodiče opět dohromady. Jenže je tu překážka: otec Nick se rozhodl oženit se s krásnou Meredith, ženou, která jde po jeho penězích - to ale Nick samozřejmě netuší...
Hodnocení:
66 %
Sledujte na:
Nova Nova Archív a všechna videa pořadů televize Nova online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 96 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.