Sledovat film Parta mimo zákon online

Přehrajte si film Parta mimo zákon online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1288 filmů a 114 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Parta mimo zákon
  Sledovat Parta mimo zákon online
Žánr:
Rodinný
Režie:
Jean Beaudry
Hrají a postavy:
André Kasper Kolstad (Nicolas), Guy Thauvette (Jeremie), Charles Gillespie (tygr), Lambert Legendre (Shogun), Any Jeanne Savaria (Keiko), Samuel Descôteaux (Raoul)
Země:
Kanada
Rok výroby:
2014
Popis:
Nicky drží dvojitý smutek. Strašlivá bouře mu vzala otce a teď se mu díky depresi dědeček utápí v alkoholu. Právě začaly letní prázdniny a je na čase, aby se Nicky věnoval svému největšímu potěšení - hraní baseballu se svými kamarády. Jenomže kluci a holky, kteří se sejdou na místním baseballovém hřišti, stojí před obrovskou překážkou. Rada města se rozhodla, že z hřiště udělá městskou skládku. Vypukne boj. Nicky se stává vůdcem místní mládeže, která tak odolává starostovým nenápadným machinacím s dravostí a humorem. A ke svému úžasu se jim dostane důmyslné podpory od Nickyho dědečka a jeho starých kamarádů. Tohoto rušného léta se Nickymu dostane nejen poučení o tom, jak chutná vůdcovství, ale také opět najde společnou řeč se svým dědečkem.
Hodnocení:
53 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 114 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski