Sledovat film Parta mimo zákon online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 116 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Parta mimo zákon
  Sledovat 1448 filmů a 116 stanic bez závazků
Žánr:
Rodinný
Režie:
Jean Beaudry
Hrají a postavy:
André Kasper Kolstad (Nicolas), Guy Thauvette (Jeremie), Charles Gillespie (tygr), Lambert Legendre (Shogun), Any Jeanne Savaria (Keiko), Samuel Descôteaux (Raoul)
Země:
Kanada
Rok výroby:
2014
Popis:
Nicky drží dvojitý smutek. Strašlivá bouře mu vzala otce a teď se mu díky depresi dědeček utápí v alkoholu. Právě začaly letní prázdniny a je na čase, aby se Nicky věnoval svému největšímu potěšení - hraní baseballu se svými kamarády. Jenomže kluci a holky, kteří se sejdou na místním baseballovém hřišti, stojí před obrovskou překážkou. Rada města se rozhodla, že z hřiště udělá městskou skládku. Vypukne boj. Nicky se stává vůdcem místní mládeže, která tak odolává starostovým nenápadným machinacím s dravostí a humorem. A ke svému úžasu se jim dostane důmyslné podpory od Nickyho dědečka a jeho starých kamarádů. Tohoto rušného léta se Nickymu dostane nejen poučení o tom, jak chutná vůdcovství, ale také opět najde společnou řeč se svým dědečkem.
Hodnocení:
53 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 116 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski