Sledovat film Parádní Swing online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 124 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Parádní Swing
  Trailer k filmu Parádní Swing   Sledovat 1569 filmů a 124 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Hudba & Umění, Komedie, Muzikály
Režie:
Phil Karlson
Hrají a postavy:
Gale Storm (Carol Lawrence), Phil Regan (Danny Warren), Moe Howard (Moe), Larry Fine (Larry), Curly Howard (Curly), Connee Boswell (ona sama)
Scénář:
Edmond Kelso, Nicholas Ray, Tim Ryan
Země:
USA
Rok výroby:
1946
Popis:
Nadějná zpěvačka Carol Lawrence zavítá do nového nočního klubu, který vlastní Danny Warren. Dannyho otci Danielovi Warrenovi se jeho klubové podnikání nelíbí a rád by přiměl svého syna, aby se zapojil do rodinného obchodu. Carol je z klubu vyhozena, protože ji pokládají za soudního vymahače. Shoda hodně zvláštních náhod ji poté nakonec přivede do kanceláře Warrena staršího, který jí najme právě coby soudní vymahačku. Když se do klubu vrací s nařízením o zanechání činnosti a zavření klubu, je jí místo toho konečně nabídnuto místo zpěvačky - a Carol jej ráda přijímá. V roli číšníků se objeví komediální skupina The Three Stooges, a ve snímku rovněž zazní hudba od Connee Boswellové, Louise Jordana, Willa Osbornea, Mary Treenové a dalších swingových legend.
Hodnocení:
50 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 124 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko