Sledovat film Parádní Swing online

Přehrajte si film Parádní Swing online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1071 filmů a 103 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online hudba & umění, komedie, muzikály Parádní Swing na !
  Trailer k filmu Parádní Swing   Sledovat Parádní Swing online
Žánr:
hudba & umění, komedie, muzikály
Režie:
Phil Karlson
Hrají a postavy:
Gale Storm (Carol Lawrence), Phil Regan (Danny Warren), Moe Howard (Moe), Larry Fine (Larry), Curly Howard (Curly), Connee Boswell (ona sama)
Země:
USA
Rok výroby:
1946
Popis:
Nadějná zpěvačka Carol Lawrence zavítá do nového nočního klubu, který vlastní Danny Warren. Dannyho otci Danielovi Warrenovi se jeho klubové podnikání nelíbí a rád by přiměl svého syna, aby se zapojil do rodinného obchodu. Carol je z klubu vyhozena, protože ji pokládají za soudního vymahače. Shoda hodně zvláštních náhod ji poté nakonec přivede do kanceláře Warrena staršího, který jí najme právě coby soudní vymahačku. Když se do klubu vrací s nařízením o zanechání činnosti a zavření klubu, je jí místo toho konečně nabídnuto místo zpěvačky - a Carol jej ráda přijímá. V roli číšníků se objeví komediální skupina The Three Stooges, a ve snímku rovněž zazní hudba od Connee Boswellové, Louise Jordana, Willa Osbornea, Mary Treenové a dalších swingových legend.
Hodnocení:
50 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski