Sledovat film Papilio online

Přehrajte si film Papilio online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1134 filmů a 103 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online drama, válečný Papilio na !
  Sledovat Papilio online
Žánr:
drama, válečný
Režie:
Jiří Svoboda
Hrají a postavy:
Milan Kňažko (Hrabe), Filip Renč (Cepek), Pavel Nový (Bobr), Marcel Vašinka (Cynda), Ivana Chýlková (Telcová), Lenka Skopalová (služka Anna)
Země:
Československo
Rok výroby:
1986
Popis:
Příběh o motýlovi, ženách a spálených křídlech.

František Cepek je mladík z prosté rodiny. Vystudoval reálku a chystal se na techniku, když přišla okupace. Musel nastoupit jako pomocný dělník v továrně. Tam se setkává se starším mužem jménem Telec, kterého ale všichni znají pod přezdívkou Hrabě. Ten Františka zaujme okázalým pohrdáním prací a bezostyšným koketováním se ženami. František, jemuž Hrabě říká Papilio (motýl otakárek), je naplněn mladickými ideály, naproti tomu Hrabě je extraktem nejhrubšího individualismu. Od studenta obchodní akademie a divadelního herce se dopracoval až po člena předválečné galerky. Vydírá, krade, pije, zneužívá ženy a svým způsobem i samotného Papilia.
Hodnocení:
74 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski