Sledovat film Pánu učiteľovi z lásky online

Přehrajte si film Pánu učiteľovi z lásky online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 500 filmů a 82 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
  Sledovat Pánu učiteľovi z lásky online
Žánr:
drama
Režie:
James Clavell
Hrají:
Sidney Poitier (Mark Thackeray), Christian Roberts (Denham), Judy Geesonová (Pamela Dareová), Suzy Kendallová (Gillian Blanchardová), Lulu (Barbara Babs Peggová), Faith Brooková (Grace Evansová)
Země:
Velká Británie
Rok výroby:
1967
Popis:
Jsou to děti nebo ďáblové? A dají se vůbec zkrotit? Sidney Poitier ve slavném britském filmu, natočeném podle autobiografického románu E. R. Braithwaita.

Sidney Poitier jako mladý učitel dostává maturující třídu plnou bouřlivých a nevychovaných výrostků, kteří jsou odhodláni svého nového kantora zničit. Mladý učitel přistupuje ke studentům jako k dospělým lidem, žádá od nich stejný přístup k němu a snaží se je co nejlépe připravit na situaci, kdy si budou muset najít své místo v životě. Podaří se mu to? Jak se zachová třída v okamžiku, kdy jejich mladý kantor dostává lukrativní pracovní nabídku a musí zvolit mezi dobrou prací ve svém vystudovaném oboru a žáky, kteří jej teď nejvíce potřebují? A jak se zachová samotný Sidney Poitier?
Hodnocení:
78 %
Sledujte na:
STV1

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 82 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.