Sledovat film Panika v městečku online

Přehrajte si film Panika v městečku HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 96 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online animovaný, dobrodružný, komedie, rodinný Panika v městečku na ČT :D!
  Trailer k filmu Panika v městečku   Sledovat Panika v městečku online
Žánr:
animovaný, dobrodružný, komedie, rodinný
Režie:
Stéphane Aubier, Vincent Patar
Hrají a postavy:
Stéphane Aubier (Kovboj (hlas)), Jeanne Balibarová (Madam Longrayová (hlas)), Nicolas Buysse (Mouton / Jean-Paul (hlas)), Véronique Dumontová (Janine (hlas)), Bruce Ellison (Indián (hlas)), Christine Gruloisová (zlý člověk / studující (hlas))
Země:
Belgie, Lucembursko, Francie
Rok výroby:
2009
Popis:
V městečku zvaném Panika, na dohled od farmáře Stevena a jeho ženy Jeanine, žijí v jednom domě Kovboj, Indián a Kůň. Nerozlučná trojice přátel prožívá bizarní dobrodružství, jež je zavedou mimo jiné do středu země, zamrzlé tundry a paralelního podvodního světa obývaného podvodnickými příšerkami se špičatými hlavami. Naši hrdinové jsou plastové figurky evokující dětství, kterým technikou stop motion vdechla život nerozlučná dvojice belgických animátorů. Excentrická komediální šaráda plná vypilovaných odzbrojujících gagů, vycházející mimo jiné z dědictví surrealismu, nabízí animovanou akční podívanou par excellence, jíž před nedávnem doslova podlehlo publikum canneského festivalu. Celovečerní verze neodolatelných peripetií plastových protagonistů, jež vznikala celé dva roky, vychází z kultovního, cenami ověnčeného dvacetidílného televizního seriálu.
Hodnocení:
74 %
Sledujte na:
ČT :D ČT :D Archív a všechna videa pořadů televize ČT :D online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 96 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.