Film Pán přílivu

Sledovat film
Pán přílivu
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 128 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu

Romantický příběh osudové lásky a tíživých vzpomínek.
Tom Wingo je ze svého života nešťastný a zklamaný. Jeho žena mu nerozumí a také už nechce snášet její dominantní matku. Když se jeho sestra pokusí již poněkolikáté o sebevraždu, rozjede se za ní do New Yorku. Tam se s ním spojí její psycholožka Susan Lowensteinová a Tom k ní začne docházet na konzultace. Susan postupně odkrývá hrozné tajemství, ukryté v dětství obou sourozenců...

Žánr: Drama, Romantický
Režie: Barbra Streisandová
Hrají a postavy: Nick Nolte (Tom Wingo), Barbra Streisandová (Susan Lowensteinová), Blythe Dannerová (Sallie Wingová), Kate Nelliganová (Lila Wingo Newburyová), Jeroen Krabbé (Herbert Woodruff), Melinda Dillonová (Savannah Wingová)
Scénář: Pat Conroy, Becky Johnstonová
Země: USA
Rok výroby: 1991
Hodnocení: 67 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko