Film
Pán domu

Film Pán domu
  Trailer k filmu Pán domu Trailer
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 152 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu

Komedie plná energie, pýchy a radosti o tom, co se stane z policajta mezi samými ženskými.
Pět univerzitních roztleskávaček se stalo svědky vraždy informátora z drogového podsvětí. Aby neskončily jako nepohodlní svědci, musí je policie ochránit. K týmu proto nastupuje nový "asistent" trenéra - drsný člen texaské jízdní policie - poručík Roland Sharp. Jak ale uhlídat holky, které se chtějí pořád jen bavit? Poněkud upjatý Sharp zjišťuje, že udržet nekontrolovatelné školačky v pozoru a ubránit je před nebezpečím, nebude snadný úkol.

Žánr: Komedie, Akční
Režie: Stephen Herek
Hrají a postavy: Tommy Lee Jones (Roland Sharp), Cedric the Entertainer (Percy Stevens), Christina Milianová (Anne), Paula Garcésová (Teresa), Monica Keenaová (Evie), Vanessa Ferlitová (Heather)
Země: USA
Rok výroby: 2005
Hodnocení: 56 %
Vysíláno na: Nova Cinema
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Українська Українська