Sledovat film Paklíč online

Přehrajte si film Paklíč online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1112 filmů a 103 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online Komedie, Krimi Paklíč na !
  Trailer k filmu Paklíč   Sledovat Paklíč online
Žánr:
Komedie, Krimi
Režie:
Miroslav Cikán
Hrají a postavy:
Oldřich Nový (Gabriel Andel), Jiřina Steimarová (Lola Andelová), Jaroslav Marvan (Vilibald Skarda aka inspektor Cepelka), Vlasta Hrubá (Lilian alias Vlasta Skardová), Miroslav Homola (Kofila), Antonín Jirsa (Halama)
Země:
Československo
Rok výroby:
1944
Popis:
Spisovatel detektivních románů se sám stane obětí rafinovaného podvodu.

Úspěšný spisovatel Gabriel Anděl nedokáže snést, jak se mu jeho žena Lola věčně plete do řemesla, a tak dojde k závěru, že se s ní rozvede. Rozhodne se, že se odstěhuje do své venkovské vily. V tu chvíli se na scéně objevuje policejní inspektor, který přichází s varováním, že nějací podvodníci se chystají dotyčný dům prodat bohatému Čechoameričanovi. Manželé společně s inspektorem ihned vyrazí obhlédnout situaci a na místě skutečně najdou bandu zločinců převlečených za služebnictvo. Brzy se však ukáže, že to zdaleka nejsou jediní podvodníci, kteří v tomto zamotaném případu figurují. Gabriela a Lolu proto čeká ještě nejedno překvapení.
Hodnocení:
76 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski