Sledovat film Paisa online

Přehrajte si film Paisa HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 99 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online drama, vďż˝leďż˝nďż˝, válečný Paisa na STV2!
  Sledovat Paisa online
Žánr:
drama, vďż˝leďż˝nďż˝, válečný
Režie:
Roberto Rossellini
Hrají a postavy:
Carmela Sazioová (Carmela), Robert Van Loon (Joe, the American soldier), Benjamin Emanuel (An American soldier), Raymond Campbell (An American soldier), Harold Wagner (Harry, a German soldier), Albert Heinze (A German soldier)
Země:
Itálie
Rok výroby:
1946
Popis:
Paisá představuje jedno z vrcholných děl italského neorealismu, směru, který se postavil proti oficiální a lehce schematické podobě filmové tvorby válečného období. Rossellini opustil svět nablýskaných atelierů a filmových hvězd a přivedl na plátno neherce i skutečný svět ulice. Paisá v šesti obrazech zachycuje cestu amerických a britských vojáků od jejich vylodění na Sicílii až po závěrečné boje v Pádské nížině. Jednotlivé povídky - samostatné příběhy - spojuje kontrast staré a nové Itálie.
Hodnocení:
77 %
Sledujte na:
STV2 STV2 Archív a všechna videa pořadů televize STV2 online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 99 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski