Sledovat film Padlá královna online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Padlá královna
  Sledovat 1542 filmů a 125 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Drama
Režie:
Joel Soisson
Hrají a postavy:
Brent Bailey (Trevor Gustafson), Roxanna Dunlop (Kaylie Drake), Emma Hamilton (Renee Gustafson), Michael Roark (Ray Drake), Violet Hicks (Clio Gustafson), Valentina Gordon (mladý Kaylie)
Scénář:
Joel Soisson
Země:
USA
Rok výroby:
2019
Popis:
Smyslem života krásné Kaylie Drakeové byly soutěže krásy, které od dětství vyhrávala. Když poprvé kvůli porotci Trevorovi nezvítězila, jeho rozhodnutí zničilo Kaylie nejen kariéru, ale hlavně představu o své bezchybné kráse. Zhrzená královna krásy však nesedí doma a tiše nepláče, ale pečlivě se připravuje na krutou pomstu.
Hodnocení:
34 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko