Sledovat film Padělatelé online

Přehrajte si film Padělatelé HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 97 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online drama Padělatelé na Filmbox!
  Trailer k filmu Padělatelé   Sledovat Padělatelé online
Žánr:
drama
Režie:
Pierre Gill
Hrají a postavy:
Greyston Holt (Tanner Cruikshank), Andrew Francis (Ben Cruikshank), Alexia Fastová (Emma Archibald), Mike Beaver (Mike Mallete), Drea de Matteová (Tanner's matka), Gregory Smith (Nik Iliakis)
Země:
Kanada
Rok výroby:
2010
Popis:
Bratranci Tanner a Ben jsou v posledním ročníku na elitní soukromé škole. Tanner je dobrý student, který se drží od problémů dál, ale Ben je neustále zapletený do nejrůznějších nekalostí. Poté, co se vyspí s expřítelkyní místního gangstera a hodně se zadluží kvůli hazardním hrám, se jeho život ocitá na vlásku - tedy pokud rychle nesežene dostatek peněz. Ben má plán, jak všechno urovnat - jediné, co potřebuje je Tannerova pomoc. Společně s dcerou ředitelky školy Emmou se bratranci dají na padělání peněz. Brzy se však všichni ocitnou nebezpečném světě kriminálního podsvětí, kde po nich jde jak mafie, tak policie.
Hodnocení:
51 %
Sledujte na:
Filmbox Filmbox Archív a všechna videa pořadů televize Filmbox online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 97 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.