Sledovat film Pád Tretej ríše online

Přehrajte si film Pád Tretej ríše online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1431 filmů a 119 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Pád Tretej ríše
  Trailer k filmu Pád Tretej ríše   Sledovat Pád Tretej ríše online
Žánr:
Drama, Válečný
Režie:
Oliver Hirschbiegel
Hrají a postavy:
Bruno Ganz (Adolf Hitler), Alexandra Maria Laraová, Corinna Harfouchová (Magda Goebbelsová), Ulrich Matthes (Joseph Goebbels), Juliane Köhlerová (Eva Braunová), Heino Ferch (Albert Speer)
Země:
Německo, Itálie
Rok výroby:
2004
Popis:
Duben 1945, národ čekal jeho ...

V červenci 1944 byl spáchán neúspěšný atentát na Hitlera. Z bezprostřední blízkosti zažila tuto událost jeho osobní sekretářka Traudl. Poprvé se tak otřásla půda pod nohama kdysi všemocného "Vůdce" a všichni z jeho bezprostředního okolí poprvé pocítili šok. O devět měsíců později se Hitler přesunul do svého prostorného bunkru na území Nového říšského kancléřství v Berlíně, kde 20. dubna slaví v kruhu svých věrných spolupracovníků své 56. narozeniny. Eva Braunová s ním žije už několik dní v bunkru. Himmler, Göring a stranické špičky se odsunují do bezpečnějších částí Německa, zatímco Hitler nechce v žádném případě opustit hlavní město. Dne 29. dubna Rudá armáda obklíčila vládní čtvrť a odřízla ji od ostatního území Berlína, v jehož ulicích se bojuje o každý dům. Během této noci diktuje Hitler sekretářce Traudl Jungové svou poslední vůli a žení se s Evou Braunovou.
Hodnocení:
82 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 119 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski