Sledovat film Pád nebes online

Přehrajte si film Pád nebes online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 500 filmů a 82 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
  Sledovat Pád nebes online
Žánr:
drama, krimi
Režie:
Terry Green
Hrají:
Timothy Hutton (Samuel Leibowitz), David Strathairn (soudce James Horton), Leelee Sobieská (Victoria Priceová), Anthony Mackie (William Lee), Bill Sage (Thomas Knight, Jr.), Azura Skyeová (Ruby Batesová)
Země:
USA
Rok výroby:
2006
Popis:
Tragický příběh se odehrál na jaře roku 1931, kdy bylo devět černochů vyvlečeno z nákladního vlaku v Alabamě a obviněno ze znásilnění dvou mladých bílých žen. Devět mladíků bylo rychle postaveno před soud a odsouzeno na elektrické křeslo. Zpráva o rozsudku se rozšířila a vyvolala takovou kontroverzi, že se případem začal zabývat Federální nejvyšší soud Spojených států.V roce 1933 odjel do segregační Alabamy newyorský právník Sam Leibowitz, aby se ujal obhajoby devíti mladých mužů - a odstartoval tak právní bitvu, která nakonec změnila životy všech zúčastněných, včetně americké právní vědy.
Hodnocení:
67 %
Sledujte na:
JOJ Cinema

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 82 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.