Sledovat film Osudový dotek online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 122 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Osudový dotek
  Trailer k filmu Osudový dotek   Sledovat 1422 filmů a 122 stanic bez závazků
Žánr:
Drama, Science Fiction, Thriller, Mysteriózní
Režie:
Eric Bress, J. Mackye Gruber
Hrají a postavy:
Ashton Kutcher (Evan), Melora Waltersová (Andrea), Amy Smartová (Kayleigh Millerová), Elden Henson (Lenny), William Lee Scott (Tommy), John Patrick Amedori (Třináctiletý Evan)
Země:
USA
Rok výroby:
2004
Popis:
Změň jednu věc. Změníš všechno.

Existuje jedna zajímavá teorie - teorie chaosu neboli efekt motýlích křídel ... Napínavý thriller odehrávající se mezi minulostí, přítomností a budoucností. Mladý fyzik Evan Treborn se vydává díky svým zápiskům z dětství na riskantní cestu do minulosti, aby ji změnil, napravil své chyby a setkal se s láskou svého života. Nebezpečný experiment se mu však vymkne z ruky a následky jsou hrůzostrašné ...
Hodnocení:
77 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 122 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovenská republika Slovenská republika   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko