Sledovat film
Osudový dotek
online

Film Osudový dotek
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 133 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Změň jednu věc. Změníš všechno.
Existuje jedna zajímavá teorie - teorie chaosu neboli efekt motýlích křídel ... Napínavý thriller odehrávající se mezi minulostí, přítomností a budoucností. Mladý fyzik Evan Treborn se vydává díky svým zápiskům z dětství na riskantní cestu do minulosti, aby ji změnil, napravil své chyby a setkal se s láskou svého života. Nebezpečný experiment se mu však vymkne z ruky a následky jsou hrůzostrašné ...

Žánr: Mysteriózní, Drama, Science Fiction, Thriller
Hrají a postavy: Ashton Kutcher (Evan), Melora Waltersová (Andrea), Amy Smartová (Kayleigh Millerová), Elden Henson (Lenny), William Lee Scott (Tommy), John Patrick Amedori (Třináctiletý Evan)
Země: USA
Rok výroby: 2004
Hodnocení: 77 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko