Sledovat film Osudové pláže online

Přehrajte si film Osudové pláže HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 99 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online drama, komedie, muzikály Osudové pláže na Nova Cinema!
  Trailer k filmu Osudové pláže   Sledovat Osudové pláže online
Žánr:
drama, komedie, muzikály
Režie:
Garry Marshall
Hrají a postavy:
Bette Midlerová (Cecilia Carol Bloomová), Barbara Hersheyová (Hillary Whitney Essexová), John Heard (John Pierce), Spalding Gray (Dr. Richard Milstein), Lainie Kazanová (Leona Bloomová), James Read (Michael Essex)
Země:
USA
Rok výroby:
1988
Popis:
Americké komediální drama nás zavádí do prázdninového letoviska v Atlantik City, kde se poprvé setkají newyorská dětská hvězdička C.C. Bloomová a stydlivá Hillary Whitneyová z bohaté sanfranciské rodiny. Jedenáctileté dívenky uzavřou přátelství na život a na smrt a celá léta si píší. Dospělá Hillary, nyní úspěšná právnička, se přestěhuje do New Yorku a tady se opět se setkává se svou kamarádkou, nyní zpěvačkou. Filmový příběh sleduje různé etapy jejich přátelství, včetně lásky k jednomu muži.
Hodnocení:
70 %
Sledujte na:
Nova Cinema Nova Cinema Archív a všechna videa pořadů televize Nova Cinema online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 99 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski