Sledovat film Osudová sázka online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 124 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Osudová sázka
  Trailer k filmu Osudová sázka   Sledovat 1549 filmů a 124 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Drama, Komedie, Krimi
Režie:
Vincent Gallo
Hrají a postavy:
Vincent Gallo (Billy Brown), Christina Ricciová (Layla, alias Wendy Balsamová), Ben Gazzara (Jimmy Brown), Mickey Rourke (Sázkář), Rosanna Arquetteová (Wendy Balsam), Jan-Michael Vincent (Sonny, Manažer bowlingu)
Scénář:
Vincent Gallo, Alison Bagnall
Země:
USA
Rok výroby:
1998
Popis:
Kvůli rodičům musí stůj co stůj sehnat dívku, která by předstírala jeho manželku. I kdyby jí proto musel unést.

Billy si právě odseděl pět let ve vězení za zločin, který nespáchal. Nyní je nucen navštívit rodiče, kteří o jeho zatčení nemají ani tušení. Unese dospívající dívku Laylu a přiměje ji, aby před nimi sehrála jeho ženu.
Hodnocení:
75 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 124 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko