Sledovat film Osud jménem Tsunami online

Přehrajte si film Osud jménem Tsunami online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 500 filmů a 82 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
  Sledovat Osud jménem Tsunami online
Žánr:
drama
Režie:
Christine Hartmann
Hrají:
Veronica Ferresová (Billi Cramer-Schäffer verw. Schäffer), Hans Werner Meyer (Michael Schäffer), Roeland Wiesnekker (Burkhard Cramer), Noah Hartung (Henry Cramer), Lenny Den Dooven (Mika Cramer), Nicole Marischková (Tammy)
Země:
Německo
Rok výroby:
2012
Popis:
Thajsko, Prosinec 2004. Billi Cramer stráví spolu se svým manželem a jejich oběma syny Vánoční prázdniny na thajském pobřeží. Jen díky náhodě je Billi sama v bezpečném hotelovém pokoji ve chvíli, kdy řádí tsunami. Její rodina se ztratila a o několik dní nato je nalezena mrtvá. Zpět v Německu, v jejím starém domě, to Billi nemůže vydržet, přeje si jen zemřít. Zachrání ji psycholog, který jí dá jednu roli: Existuje muž, který stejně jako ona přišel o rodinu a právě toho má kontaktovat. Jmenuje se Michael Schäffer, a s jeho oboustranným porozuměním pro neporozumitelnost smrti její rodiny jsou si oba oporou.
Hodnocení:
51 %
Sledujte na:
Barrandov Plus

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 82 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.